Dzień Muffinka – smacznego:)

Dziś obchodzimy Dzień Muffinka – smacznego:)

dzien-muffinka

Czy lubisz te pyszne ciasteczka? Z pewnością odpowiedź jest twierdząca 🙂 A czy wiesz, że muffinki wywodzą się z Anglii i początkowo głównie były przekąskami dla biedniejszych obywateli tego kraju. Kto by pomyślał, ale rzeczywiście tak było. Teraz za to muffinkami zajadają się chyba wszyscy lub prawie wszyscy, a na ironię losu pewnie w biedniejszych krajach niestety nie wszystkich stać na taki przysmak. A jaką muffinkę lubisz najbardziej ? Z czekoladą, z bakaliami, owocami, a może jakaś inną? Zapraszamy do komentowania.
A komu dziś warto złożyć życzenia imieninowe?
Oprócz Dnia Muffinka dziś wśród nietypowych świąt znajdziemy Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz groźnie brzmiące święto – Światowy Dzień Choroby Afektywnej Dwubiegunowej.
Dzisiaj wiele osób obchodzi swoje imieniny. Warto może wysłać jakiegoś smsa z życzeniami lub kupić jakiś drobny upominek. Wśród solenizantów mamy:- Amadeusz, Mamertyn oraz Amadea, Amelia, Aniela, Częstobor, Dobromier, Jan, Joachim, Kwiryn, Kwiryna, Leonard, Litobor, Mamertyna, Piotr, Zozym. Tradycyjnie życzymy Wszystkim solenizantom Wszystkiego Najlepszego 🙂
A na koniec żeby uczcić jakoś Dzień Muffinka proponujemy rewelacyjną matę szybkoschnącą na plażę w kształcie ciasteczka. Z pewnością przyda się w zbliżającym się sezonie letnim.
  • -32% KX9792_653284
    40,01  27,07 

 

Dodaj komentarz